Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Natjecanje - Gwen Stefani

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
~Lara~
Fan
Fan
~Lara~


Broj postova : 12
Join date : 01.03.2008

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 8:53 pm

Svaki mjesec će se održavati natjecanje u kojem će pobjednik prethodnog natjecanja dati temu, a pošto je ovo 1. natjecanje ja ću zadati prvu temu.
Kada netko zada temu npr. Božić onda se vi možete služiti svim, slikama, efektima i bilo čime, ali mora imati veze s Božićem. To znači da ako ne možete naći sliku gdje Gwen ima neke veze s Božićem morate dodati npr. Božićnu kapu ili nešto tako valjda ste shvatili. Slike smijete davati tjedan dana prije kraja mjeseca (znači imate puno vremena pa se nadam da će se blendova nakupiti) i pobjednik prošlog natjecanja (tj. onaj tko zadajte temu) odlučuje koji je blend najbolji, a naravno on se ne smije natjecati to natjecanje. I blendovi moraju imati veze s tom određenom temom i s Gwen.

Tema: Gwen sa životinjama
[Vrh] Go down
mjakeli6
Admin
Admin
mjakeli6


Broj postova : 160
Join date : 28.02.2008
Age : 35
Lokacija : Šibenik/Zadar

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 9:15 pm

ooo! Odlicno! Kad pocinje??
[Vrh] Go down
https://nodoubt.forummotion.com
~Lara~
Fan
Fan
~Lara~


Broj postova : 12
Join date : 01.03.2008

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 9:43 pm

Odmah... (=
[Vrh] Go down
mjakeli6
Admin
Admin
mjakeli6


Broj postova : 160
Join date : 28.02.2008
Age : 35
Lokacija : Šibenik/Zadar

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 9:52 pm

Odlicno... aj zadaj nesto!!! ja jedva cekam, zivim za takve stvari Smile (ali moras i ti sudjelovat jer super radis!) Natjecanje - Gwen Stefani 663447
[Vrh] Go down
https://nodoubt.forummotion.com
~Lara~
Fan
Fan
~Lara~


Broj postova : 12
Join date : 01.03.2008

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 9:54 pm

Pa piše tema: Gwen Stefani sa životinjama.
A ja ću sudjelovati tek sljedeći krug jer ovaj krug ja odlučujem tko je pobjednik ijako bi možda to pravilo trebalo probmjenit da svi mogu sudjelovati.
[Vrh] Go down
mjakeli6
Admin
Admin
mjakeli6


Broj postova : 160
Join date : 28.02.2008
Age : 35
Lokacija : Šibenik/Zadar

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 9:58 pm

Ja mislim da bi bilo dobro da i ti sudjelujes!! pa neka svako glasuje, ali da ne moze sam sebi dati glas! mislim, kako ti hoces, al bilo bi glupo da ne sudjelujes...
[Vrh] Go down
https://nodoubt.forummotion.com
~Lara~
Fan
Fan
~Lara~


Broj postova : 12
Join date : 01.03.2008

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 10:01 pm

Dobro onda ćemo zadnji tjedan u mjesecu staviti anketu pa neka svi članovi glasuju, ali svaki član mora reći za koga je glasao na kraju da nebi bilo varanja!
[Vrh] Go down
mjakeli6
Admin
Admin
mjakeli6


Broj postova : 160
Join date : 28.02.2008
Age : 35
Lokacija : Šibenik/Zadar

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptyned oľu 02, 2008 10:16 pm

moze! to je dobra ideja!
[Vrh] Go down
https://nodoubt.forummotion.com
Tejčika
Fan
Fan
Tejčika


Broj postova : 7
Join date : 06.05.2008

Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Emptypon svi 12, 2008 3:27 pm

Dobra ideja Natjecanje - Gwen Stefani 473143 Natjecanje - Gwen Stefani 860656
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natjecanje - Gwen Stefani Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje - Gwen Stefani   Natjecanje - Gwen Stefani Empty

[Vrh] Go down
 
Natjecanje - Gwen Stefani
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gwen Stefani official calendar
» Gwen Stefani i Shirley Manson - prijateljice?
» Gwen Stefani - prije nego je postala popularna!
» Gwen Stefani nominirana za People's Choice Award!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Stuff'n'Art :: Natjecanja-
Forum(o)Bir: